Rozvrh lekcí

Výběr podle lekce

Výběr podle termínu

10h

10:00 – 11:00 – CROSS WORKOUT Ruda K. – nutno sledovat fcb popř. si zavolat, jelikož hodina je pohyblivá (pokud v daný den trenér nemůže, hodina se přesune na jiný den)!

15h

15.45 – 16.40 – Cvičení pro těhotné

16h

16.00 – 17.00 – Tanec hrou I – M. Vorbisová 

17h

17.00 – 18.00 – TABATA WORKOUT – Klárka Poláková
17.00 – 18.00 – Pohybovky s prvky sebeobrany – Jirka Minařík
17.00 – 18.00 – Tanec hrou II – M. Vorbisová 

18h

18.00 – 18.55 – Takakorát jóga – Markéta Vav.
18.00 – 18.55 – Břicho/zadek – Petra Sl.
18.00 – 19.00 – THAIBOX – začátečníci – Petr

19h

19.00 – 20.30 – THAIBOX – pokročilí – Petr

15h

15.30 – 17.00 – JUDO děti pokročílí – Ruda Kříž, Franta Hrnčíř

17h

17.00 – 18.00 – JUDO děti začátečníci I – Ruda Kříž,Tonda Bezunk
17.00 – 18.00 – Trampolíny – Zdenička
17.00 – 18.10 – #VÍCNEŽKRUHÁČ – Edita Urbánková

18h

18.00 – 18.55 – TRX – začát. Lenka Brabcová
18.00 – 19.00 – Začátečníci MMA – Michal Jančuška/Jirka Minařík
18.15 – 19.10 – Indoor walking – Edita Urbánková

19h

19.00 – 20.30 – Wrestling – Ruda
19.00 – 20.10 – Jóga pro život – Lenka B.
19.15 – 20.10 – Dance aerobic – Jana

9h

9.30 – 10.30 – Takakorát jóga – Markéta Vav.

15h

15.00 – 16.00 – Zábavná gymnastika I – Eliška Truhlářová

16h

16.00 – 17.00 – Zábavná gymnastika II – Eliška Truhlářová

17h

17.00 – 18.00 – TABATA WORKOUT – Klárka Poláková
17.00 – 18.00 – Rafánci – Petr

18h

18.00 – 19.00 – THAIBOX – začátečníci – Petr

19h

19.00 – 20.30 – THAIBOX/DRILLBOX LAPY – pokročilí – Petr
19.00 – 19.55 – PILATES otevřená lekce i pro začátečníky – Helenka

15h

15.00 – 16.00 – Moderní tanec 10 – 15 let – Monika Vorbisová

15.30 – 17.00 – JUDO děti pokročílí – Ruda Kříž, Franta Hrnčíř

16h

16.00 – 17.00 – Moderní tanec 7 – 9 let – Monika Vorbisová

17h

17.00 – 18.00 – JUDO začátečníci II – Ruda Kříž,Tonda Bezunk
17.00 – 18.00 – Trampolíny – Zdenička

18h

18.00 – 19.00 – Začátečníci MMA – Michal Jančuška/Jirka Minařík
18.15 – 19.10 – Indoor walking – Edita Urbánková

19h

19.00 – 20.30 – No Gi Jiu Jitsu – Ruda
19.15 – 20.10 – Dance aerobic – Jana

16h

16.00 – 17.00 – Rafánci – Petr Kuchařík

17h

17.00 – 18.30 – MMA SPARINGY + THAIBOX SPARINGY – Ruda Kříž, Petr K.
17.30 – 18.30 – Power jóga – Markéta Vav. 

18h

18.30 – 19.30 – DRILLBOX  – Petr Kuchařík

10h

10.30 – 11.30 – Pytle – Petr Kuchaří

10h

10.00 – 11.00 – Indoor walking – Edita 

18h

18.00 – 18.55 – TRX – začátečníci – Lenka Brabcová 

19h

19.00 – 19.55 – Joga pro život – Lenka Brabcová