Přispějte na Štefana i ve fitku – charitativní závody v JUDU 17.11.2018

Pro všechny zaměstnavatele či jen návštěvníky fitka GLADORK GYM, na recepci je k dispozici pokladnička pro příspěvky na Štefana 😊
Pro firmy: přispět můžete jakoukoliv formou, stačí nás kontaktovat a domluvíme se na postupu. Děkujeme všem za příspěvky! Dne 17.11.2018 pořádá náš klub VALETUDO-RK ZNOJMO v hale na Dvořákově ulici závody pro děti v JUDU. Tímto všechny bojovníky či jen návštěvníky zveme na GLADORK CUP 2!
Tyto závody se konají za účelem, aby děti mohly před domácím publikem zabojovat o medaile, aby se spřátelily s dalšími týmy a také abychom nejen děti naučili pomáhat druhým. Proto výtěžek z celé akce půjde na pomoc mladému muži Štefanovi ze Znojma, je mu 24 let a je postižen dětskou mozkovou obrnou, kvůli níž je 24h odkázán na lůžko. Štefan žije jen s maminkou, tudíž finančních prostředků opravdu nemají nazbyt. Tento mladý bojovník se však chce zapojovat mezi své vrstevníky, chce se začleňovat do společenského života a v tom mu pomáhá Denní stacionář sv. Damiána na Hradišti. Právě Denní st. sv. Damiána pomáhá lidem postiženým v těžkých životních situacích s naplňováním jejich potřeb jak sociálních, tak i vztahových aj. A my proto vybraný výtěžek ze vstupného a startovného na našich závodech darujeme, na základě darovací smlouvy, přímo na úhradu pobytu Štefana v Denním stacionáři sv. Damiána. Kdo se na závody nebudete moci dostavit, můžete přispět na Štefana i ve fitku, kde bude na recepci k dispozici pokladnička. Moc se na všechny těšíme!