Dobročinný GLADORK CUP 3 pro Lukáška za námi….vybrali jsme bez mála 30 000 Kč!

Píše maminka o Lukáškovi ❤️
Lukášek se nám narodil jako dlouho vytoužené dítě . S manželem jsme byli připravení mu poskytnout veškerou péči a lásku. 7.7. 2006 se nám po komplikovaném porodu narodil Lukášek . Porod nakonec skončil SC , protože nakonec zachraňovali nás oba. Lukášek byl hodně malinký a dostal silnou žloutenku a od té chvíle mu začali postupně přicházet na zdravotní problémy. Lukášek neuměl sát a tak musel být krmen mlékem injekční stříkačkou . Lukášek podstoupil řadu vyšetření a navštívili jsme spoustu specialistů kde mu byli diagnostikována různá onemocnění a postižení.
Lukášek má těžké kombinované postižení. Diagnostikovanou mentální retardaci, autismus, hypotonický syndrom, porucha imunity, porucha termoregulace , diagnostikovaná epileptická ložiska, atopický ekzém, alergii na mléko-sóju-písek-trávu-vodové barvy-modelovací hmoty…… Je plenovaný , má vadné držení těla – špatná chůze, má speciální vložky do bot. Nosí dioptrické brýle (rok od roku má více dioptrií) a na jedno oko přestává vidět. Má šelest na srdci a endokrinní problémy a nově se nám přidali dennodenní záchvaty.
Jinak napsáno Lukášek potřebuje neustálý dohled a dopomoc v oblastech komunikace, orientace, stravování, oblékání, obouvání, tělesná hygiena, výkon fiziologické potřeby,péče o zdraví a osobním aktivity. Péče o našeho synka je náročná, ale snažíme se to zvládat s nadhledem.Byli bychom rádi, aby Lukášek dosáhl dalšího pokroku .
Podpořte nás prosím v naší snaze o poskytnutí našemu Lukáškovi vše potřebné k dalšímu rozvoji a ulehčení života
Děkujeme Vám moc předem za jakoukoliv Vaši pomoc
Soňa Demlová
„Pomáhejme nejen srdcem, ale také rozumem.“
Děkujeme, že společně s námi pomáháte